Czas realizacji zamówienia

1. Produkt dostępny w sklepie od ręki

W przypadku płatności przelewem lub płatności online każdy dostępny w sklepie produkt od ręki wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Przesyłki dostarczane przez firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

W przypadku odbioru zamówienia po przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Państwa Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

 2. Produkt na zamówienie

W przypadku produktów na zamówienie czas realizacji kalkulowany jest osobno. Na czas realizacji produktów na zamówienie wpływają następujące czynniki:

  • dostępność materiału i koloru, z którego produkt ma zostać wykonany (po uprzednich konsultacjach z kupującym)
  • czas wykonania produktu
  • czas dodatkowy w przypadku większej ilości zamówień indywidualnych (zamówienia są realizowane zgodnie z kolejnością zamówień)
  • czas dostawy

Przed przyjęciem zamówienia indywidualnego Kupujący zostanie poinformowany o przewidywanym czasie realizacji zamówienia w celu akceptacji terminu (termin podany w dniach roboczych).

Czas realizacji zamówienia indywidualnego rozpoczyna się z chwilą otrzymania wpłaty na konto (po akceptacji przez Kupującego terminu realizacji)

Newsletter
Powiadom mnie o nowościach i promocjach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl